Konkursi i historisë në kudër të 75-Vjetorit të Çlirimit të Atdheut

Shpërndaje

 

 

Momente gjate konkursit te historise ne kuader te 75 – vjetorit te Çlirimit te Atdheut.Pas nje perfaqesimi dinjitoz te 3 shkollave, “Shaban Çollaku” Klos, “Haxhi Lata” Suç dhe Xibër, fituese doli shkolla “Shaban Çollaku”. Pas kesaj faze shkolla fituese do të marre pjese ne konkurimin e metejshem ne rang rajoni, ne Durres.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *